Ürünlerimiz vakum makinesi ile steril bir şekilde vakumlanıp gönderileceğinden hiçbir şekilde bozulma ve kokma yapmaz. Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Afiyet olsun!

İnternet üzerinden kredi kartınız ile peşin veya taksitli olmak üzere ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Yer alan hesap Numaraları aracılığı ile havale ile ödeme yapabilirsiniz.Anında Ödeme sayesinde internetten alışverişin keyfine varın!

Kaliteyi Güvenle alıp afiyetle yiyebilmek için,Peyniri Fiyatıyla değil damağınıza bıraktığı lezzet ile sunduğumuz için, paranızın tam karşılığını alıp afiyetle eşinize dostunuza tavsiye edebildiğiniz için... dahası mı?

"Peynir peynircimden alındığı için"

İnternet sitemizde de açıkça belirtildiği gibi sıvı ürün siparişleri (sirke, kekik suyu, zeytinyağı vb.)sadece şehir içi alışverişlerde adrese ulaştırabilmekteyiz. Hiçbir kargo firması tonajlı olmadığı takdirde sıvı ürün taşımaya kabul etmemektedir. Tonajlı olduğunda şahıs adına ek ulaştırma açılacağı için internet sitesinde belirtilen kargo ve ürün teslimi sürelerinin ve ücretlendirilmelerinin dışında gerçekleşmektedir. Kargo kapsamında tonajlı olarak değerlendirilemeyecek türden 100 lt gibi alışverişleriniz için lütfen durumun özelliğini bizlere detaylı biçimde e-mail ile bildiriniz.